Áčko doma porazilo Čelákovice

Florbalisté Štírů z Českých Budějovic zvládli i své letošní třetí domácí utkání a stále tak drží na svém hřišti neporazitelnost. Tentokrát odjela domů s prázdnou Orka Čelákovice. Domácí Štíři se radovali z vítězství 3:2.

FBC Štíři České Budějovice – ASK TEMPISH Orka Čelákovice 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)

Domácí vstoupil do utkání aktivně a hned od začátku si vytvářeli gólové příležitosti. V sedmé minutě byl ovšem vyloučen Štír Novotný a hosté dostali výhodu přesilové hry. Domácím se dařilo dobře bránit a dokonce si vytvořili i tlak, ze kterého se díky Staňkově dorážce Malého střely dostali do vedení. Navíc přesně po jedenácti minutách sehráli Štíři ukázkovou kombinaci, na jejímž konci byl úspěšný střelec Farka – 2:0. Ještě veseleji bylo na domácí střídačce a v hledišti o čtyři minuty později, kdy se z hranice malého brankoviště prosadil Kudláček. Do šaten se tak šlo za stavu 3:0 pro domácí.

Jihočeši ve druhém dějství trochu polevili v aktivitě, díky čemuž si začali vytvářet šance i hosté. Domácí celek měl ale v brance jistého Koše, který svými zákroky svůj tým podržel. Ve třetí periodě opět Štíři zvýšili tempo hry, ale tentokrát to byli hosté, kteří stříleli branky. Nejprve se z brejku prosadil Mikšovský a osm minut před koncem utkání ten samý hráč snižoval na rozdíl jedné branky. Štíři si ale i přes power-play soupeře vítězství zkušeně pohlídali a mohli se radovat ze zisku tří bodů.

Další utkání čeká Jihočechy již v sobotu 24. 10. na hřišti Karlových Varů, lídra soutěže. Ve středu 28. 10. poté Štíři cestují do Turnova a doma se opět představí v sobotu 31. 10. proti Chomutovu.

„Jsem rád za vítězství, ale výkon zdaleka nebyl ideální. Za stavu 3:0 jsme ve druhé třetině přestali hrát a nechali se soupeřem zatlačit do hluboké defenzivy. Naštěstí nás podržel brankář Koš. Ve třetí třetině jsme začali hrát opět aktivněji, ale zase nám chyběla jistota v zakončení, a tak z toho bylo opět zbytečné drama. V každém případě se ukazuje, že Národní liga bude opět velmi vyrovnaná a žádný zápas nebude snadný,“ okomentoval zápas trenér Jiří Kratochvíl.

Branky a nahrávky: 8. Staněk (Malý), 12. Farka (Hejplík), 15. Kudláček (Měřička) – 46. Mikšovský (Strnad), 52. Mikšovský (Strnad). Střely: 22:29. Vyloučení: 4:2. Bez využitíV oslabení:1:0 Rozhodčí: Baloun, Novosad. Diváci: 103.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net