Áčko na Kladno podruhé nestačilo

Od prvních minut zápasu se hrál aktivní florbal a k vidění byly šance na obou stranách. V dalších minutách ale Kanonýři potvrdili roli favorita a dvěma góly odskočili do vedení. V polovině třetiny dostali Štíři šanci v podobě přesilové hry, bohužel přišlo zaváhání a Kladno přidalo třetí gól. V 16. minutě Švehla inkasoval počtvrté.
Ve druhé třetině se Štíři nechtěli vzdát, ale žádná ze šancí nepřinesla tížení úspěch. Lekci z produktivity dál dávalo Kladno. Během třetiny navýšili náskok na 0:7.
Začátek třetí třetiny Kladno přidalo osmý gól. Štíři dál hráli aktivně a snažili se alespoň o čestný úspěch. Ten k radosti domácích diváků přišel dvě minuty před koncem z hole Hanáka. Definitivní tečku za zápasem přinesl devátý Kladenský gól na 1:9.