Béčko dorostu bylo v Soběslavi stoprocentní

Další dvojzápas čekal dorost B v Soběslavi, zápasy use uskutečnily pro tuto soutěž v neobvyklých časech v neděli odpoledne a večer.

FBC Štíři České Budějovice B – FK Santos Třeboň 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Proti poslednímu týmu tabulky bylo nejdůležitější soupeře nepodcenit, což hráči splnili. A je jen škoda že díky zbytečnému „námazu“ jsme neodehráli zápas s nulou na kontě inkasovaných gólů.
Branky a asistence: Tejko 3 (Klečka Sukdol, Hejda), Prouza, Klečka (Sukodol), Schack, (Kříha), Sukdol (Hejda).

Štíři České Budějovice B – Banes Florbal Soběslav 6:3 (3:2,1:0,2:1)
Soupeř sice šel po půl minutě do vedení, ale za další tři minuty už vedli Štíři 2:1 a zápas dotáhli celkem v poklidu k vítězství.
Branky a asistence: Tejko (Klečka), Bumba (Schack), Schack (Oulehla), Hejda (Schack), Sukdol (Oulehla), Oulehla.

Celkové hodnocení trenéra Jirky Čížka: „Z turnaje jsem měl trochu obavy, vypadlo nám hodně hráčů, do poslední chvíle jsem nevěděl kolik nás bude, nakonec z toho byl nejen výsledkově ale i herně zatím nejpovedenější turnaj, hodně nám pomohli i dva debutující straší žáci Kříha a Hejda. A tak jen doufám, že herní progres potvrdíme i na dalším turnaji doma ve Sportovní hale. “

Sestava Štírů: Kaňák -, Oulehla, Klečka, Burda, Prouza, Kříha, Schack, Tejko, Hejda, Sukdol, Bumba