Áčko zakončilo základní část prohrou. Jak to viděl trenér?

Poslední zápas základní části jste na domácí palubovce prohráli vysoko 4:9. Co bylo příčinou?
I když už teoreticky o nic nešlo, o to víc jsem chtěl, abychom uspěli. Mě osobně bude tento zápas ještě nějakou dobu mrzet. I kvůli divákům, kterých přišlo hodně. Těch příčin bylo více, Letka vyhrála naprosto zaslouženě. Hráli o přímý postup do čtvrtfinále a to na jejich výkonu bylo znát. My jsme udělali v úvodu hrozně moc chyb, tam nám soupeř odskočil a ve zbytku utkání už to bylo těžké.

Končíte po základní části na 6. místě. Jak jste s tímto umístěním spokojeni?
Je to přímý postup do čtvrtfinále a to je určitě úspěch. Je pod námi 8 týmů, které by si s námi to umístění okamžitě vyměnili. I vzhledem k tomu, že tým prošel před sezonou přestavbou a řada lidí čekala, že budeme hrát spíše ve spodních patrech tabulky. I to tak vypadalo, ale kluci předvedli neuvěřitelné odhodlání a sehráli spoustu parádních zápasů. Je to jejich skvělá práce a za to jim moc děkuji. Nerad bych aby to jedním nepovedeným zápasem zapadlo.

Tušíte, který ze soupeřů by si vás mohl vybrat pro čtvrtfinále?
To těžko říct, uvidíme. My jsme ale ukázali, že umíme zahrát s každým. Prošli jsme řadou krizí, paradoxně tou největší už v přípravném období. Umíme se s tím ale vypořádát, umíme hrát pod tlakem. To by mohlo být pro utkání s výše postavenými týmy naše výhoda. Je to play off, teď se dělá tlustá čára. Hodně jsme si vyrpěli, abychom tam mohli být a budeme připraveni se postarat o další překvapení!


Bohužel z technických problémů nemáme sestřih, rozhovory ZDE

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net