Béčko dorostu na prvním turnaji nebodovalo

První turnaj odehráli dorostenci B v Kaplici.

FBC Spartak Kaplice – FBC Štíři České Budějovice B 10:0 (3:0, 1:0 6:0)
První gól padnul po 5 vteřinách a další po 30 vteřinách. První dvě třetiny hráli Štíři alespoň částečně vyrovnanou partii, ve třetí už soupeř dominoval.

Banes florbal Soběslav–FBC Štíři České Budějovice B 6:4 (3:1, 3:1 0:2)
První gól dal opět soupeř. Pak vyrovnal Lukáš Dvořák, do konce třetiny soupeř odskočil o dva góly. O výsledku rozhodlo pětiminutové vyloučení Prouzy v druhé třetině, při kterém jsme inkasovali tři góly. Teprve v závěru druhé třetiny snížil Kříž na 6:2.
Závěrečná třetina se nesla ve znamení náporu Štírů, ale výsledkem byly jen dvě branky, které vstřelil Kubeš, Štíři trefili třikrát brankovou konstrukci a měli další vyložené šance, ale další branky už nevstřelili.

„Hned 12 hráčů nastoupilo poprvé v dorostenecké kategorii a na předvedené hře to bylo znát. Čeká nás spousta práce“. Zhodnotil turnaj trenér Jiří Čížek.