Béčko dorostu v Jindřichově Hradci jednou vyhrálo a jednou prohrálo

TJ Centropen Dačice – FBC Štíři Č. Budějovice B 4:6 (3:0, 0:5, 1:1)

V první třetině vyprodukovali Štíři několik hrubek a na rozdíl od soupeře své šance neproměnili, a tak soupeř zaslouženě vedl.
Po důrazné domluvě o přestávce mezi první a druhou třetinou a připomenutí co vlastně chceme hrát, se výkon rapidně zlepšil a Štíři během sedmi minut vstřelili pět gólů.
V závěrečné třetině zkoušel soupeř více napadat, což přineslo Štírům několik ztrát a několik přečíslení, jeden gól na každé straně a v konečném součtu vítězství Štírů.

FBC Štíři Č. Budějovice B – FK Slovan Jindřichův Hradec 3:11 (0:4, 2:3, 1:4)

Vedoucí tým tabulky zatím v soutěži neztratil ani bod a nic na tom nezměnil ani tento zápas. V předchozím vzájemném zápase Štíři prohráli 10:0 a až do poloviny zápasu to vypadalo na podobný průběh. Ve druhé polovině zápasu už byl herní projev výrazně lepší a Štíři byli vedoucímu týmu tabulky důstojným soupeřem.
Celkové hodnocení Turnaje: Herní projev o něco lepší než na předchozích turnajích, ale musíme jej potvrdit na dalších turnajích.

Sestava: Tůma,- Nebor, Šmíd, Cirhan, Hájek, Tibitancl, Koupal, Marek, David, Přech, Brzobohatý, Němec, John, Knor, Novotný, Slepička.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net