Juniorům výjezd na sever nevyšel

O víkendu se junioři vydali na sever odehrát dva zápasy. V sobotu hráli proti Náchodu. Zápas začal velice slibně a po první třetině jsme šli do šatně s vedením 3:1 Bohužel další dvě třetiny jsme vůbec nehráli, tak jak bychom chtěli a vrátili jsme soupeře do zápasu a naše chyby rozhodly o tom, že Náchod vyhrál obě zbývající třetiny a bral tři body. V neděli jsme se přesunuli do Hradce Králové, kde jsme sehráli zápas s druhým týmem tabulky. Na hřišti byla vidět kvalita a chuť zápas vyhrát. Na začátku třetí třetiny jsme prohrávali už 8:2 Pak se stalo něco co jsem snad nikdy neviděl. Kluci dali v rozmezí 50s 4 góly a byli jsme zpět v zápase. Bohužel tři minuty před koncem nám rozhodčí neuznal regulérní gól a sebral nám naději pomýšlet na body.