Béčko dorostu v Kaplici nebodovalo

Štíři poprvé v historii klubu přihlásili do soutěží ČFbU B-tým dorostu. Štíři se na prvním turnaji utkali s Českým Krumlovem a Strakonicemi.

FBC Český Krumlov – Štíři B 8:4 (1:2, 4:0, 3:2)

V 7. minutě vedli Štíři 2:0, první třetina skončila 2:1 pro Štíry. Ve druhé třetině dominoval Krumlov, ve třetí třetině se ještě podařilo Štírům zápas zdramatizovat, snížením na 6:4, ale pak už dával góly jen Krumlov.

Branky a asistence Štírů: Drobiš (TS), Novotný, Motz (Robenhauptová), Bícová (Rada).

Štíři B–Strakonice  4:6 (1:2, 3:1, 0:3)

Ještě dvě a půl minuty před koncem vedli Štíři 4:3, ale doplatili stejně jako v prvním utkání na malý počet hráčů – sedm do pole. Hattrickem se v tomto zápase blýsknul Rada.

Branky a asistence Štírů: Rada (Novotný), Rada (Drobiš), Rada (Dvořák Lukáš), Robenhauptová(Dvořák Lukáš).

Sestava Štírů: Dytrych – Drobiš T., Motz, Robenhauptová, Bícová, Rada, Dvořák Lukáš, Novotný M.

Celkové hodnocení Jiřího Čížka: „Myslím, že jsme nebodovali jen proto, že jsme měli málo hráčů. Všichni hráči a hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost.“