Předsezonní rozhovory s trenéry: Eliška Zimová

Eliška Zimová jde do začínají sezony nejen jako hráčka týmu žen, ale také jako trenérka dorostenek.

Jak se těšíš na novou sezonu?
Těším se moc, protože to bude moje premiérová sezona jako trenéra. S většinou týmu už se znám z Hummel Open Game, kde jsem je poprvé trénovala. Vypadají jako nadějný tým a dobrá parta, takže není, co řešit. Jako hráčka se také docela těším, protože musíme s holkama vybojovat zpět 1. ligu, o kterou jsme zbytečně přišly.

Co říkáš na úvodní tréninky?
Je to půl na půl. Například docházka holek je mizerná, což mě docela štve, ale budiž je začátek školy a sezony, takže to může být pro někoho těžší. Po stránce nasazení holek to je dobrý, jelikož makají na plno. Když se bude makat naplno, bude se vyhrávat a tím to i člověka víc baví.

Na čem musíte s hráčkami nejvíce zapracovat?
Rozhodně florbalové základy, které jim chybí. Zpracování míčku, přihrávky, střela, dokud holky nebudou umět vystřelit, nedáme gól. Samozřejmě se musí také zapracovat na fyzické kondici, kde zaostáváme oproti jiným týmům. Práce to není málo, ale my ji jistě zvládneme.

Máš nějaký osobní trenérský cíl do sezony?
Ano mám a ne jeden. Mezi hlavní cíle patří vytvořit výborný kolektiv, který bude mít florbal rád a bude se chtít sám od sebe zlepšovat, nejlépe být nejlepší. Výsledkově bych chtěla s holkama dosáhnout první pětky. Porážet na 100 procent slabší týmy a hrát vyrovnaně s týmy jako je FBŠ Jihlava. Cíle to nejsou lehké, ale když se chce, tak to jde.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net