Další dvě ligová vítězství pro zelené starší žáky

V neděli 12.11. sehrálo áčko stržů další dva zápasy v rámci jihočeské ligy starších žáků. Po drtivých domácích vítězstvích se tým vydal potvrdit své dobré výkony do Milevska, kde se utkali nejprve s Jindřichovým Hradcem (12:1) a poté s Netolicemi (13:1).

Komentář trenéra Pavla Capla: „Po delší pauze jsme opět očekávali dvě vítězství, která se nám podařilo bez větších problémů dotáhnout. V prvním zápase s Hradcem jsme měli občas tendence přizpůsobit se soupeřovu tempu. Nejlepší pro nás netradičně byla první třetina, kde jsme zaskočili soupeře a vedli po ni 4:0. Ve zbytku zápasu jsme se snažili zrychlit naše tempo a přidávat co nejvíc branek, což se podařilo. V dalším utkání jsme hráli proti netolickým Rafanům. První třetina nám výsledkově příliš nevyšla, jelikož jsme vedli jen 1:0. Vyšel nám tedy závěr, kde jsme proměňovali naše šance a přesvědčivě vyhráli. I přesto, že jsme nasázeli ve dvou zápasech 25 gólů, tak by naše efektivita zakončení měla být lepší. Podobné si myslím i o dalších aspektech naší hry. Ve finále je ale třeba kluky pochválit. Věřím, že všichni vědí za čím směřujeme a všichni se pro to snaží udělat maximum. Neustále na tréninku pracujeme na našich nedostatcích, protože naše letošní cíle rozhodně nekončí v krajské lize.”