Dorostenky získaly tři body

V sobotu 22. 12. 2013 se sešly dorostenky Štírů ve sportovní hale v Českých Budějovicích, tedy na domácí půdě. Čekali je tu dva slabší soupeři Jindřichův Hradec a Soběslav.

FBC Štíři České Budějovice X FK Slovan Jindřichův Hradec   6:1
První utkání se odehrávalo v duchu přípravné zápasu. Štírky zkoušely různé kombinace a střely ze všech pozic. Hradeckou obranu se podařilo prolomit už v šesté minutě první třetiny a to Veronice Trendové. Během další minuty se síťka hradecké gólmanky zavlnila hned dvakrát a domácí publikum bylo nadšené.
Odezva přišla až v osmé minutě první třetiny, kdy se trefila hradecká hráčka Denisa Píglová. To však byla jediná odpověď na štírskou kanonádu.
Ve druhé třetině padly celkem tři góly a to do branky hostů. Zasloužily se o ně hráčky Zimová a Trendová, která tímto zkompletovala svůj hattrick a ještě přidala jednu branku navíc.
Třetí třetinu Štírky dohrávaly v klidu na půlce soupeře. Utkání tímto skončilo 6:1.

Branky a asistence: Kozáková, Benedová, Hrubá (0+3), Tušlová, Kupská, Jakubcová, Trendová (4+0), Řezníčková, Zimová (2+0), Košová, Zahradníková, Holmanová

FBC Štíři České Budějovicei X Soběslav
Druhý zápas čekal na Štírky hned po skončení prvního. Rychle vydechly a během pár minut byly znovu připravené na hřišti k zápasu proti Soběslavi. Tento zápas velmi překvapil a výsledek byl hodně nečekaný. Za mírné favority byly považovány opět Štírky, jelikož při posledním zápase v Jindřichově Hradci s přehledem a výrazným skóre Soběslav porazily. Štírky v tomto zápase smutně podlehly Soběslavi 2:1. Pro tento zápas Štírky také vyměnily gólmanku. Pavlína Kozáková nastoupila v poli a Barbora Holmanová ji nahradila v brance.

První třetina se nesla v duchu mnoha šancí na obou stranách. První úspěch však zaznamenala Soběslav a ujala se tak vedení. První třetina nepřinesla žádný další střelecký úspěch a tak na jejím konci byl stav 1:0 v neprospěch Štírek. I přes nepříznivý stav byly Štírky  pěvně rozhodnuté bojovat až do posledních minut a stále věřily ve výhru. Po několika minutách druhé třetiny se podařilo samostatným únikem po nahrávce Aničky Tušlové vstřelit první gól Elišce Zimové. Bojovnosti na obou stranách neubývalo. Herní štěstí se ale opět přiklonilo na stranu Soběslavi a tak posledním gólem vybojovali vítězství. Oba zápasy proběhly bez jediného vyloučení.

Sestava: Řezníčková, Trendová, Tušlová (0+1), Jakubcová, Zimová (1+0), Kozáková, Zahradníková, Hrubá, Benedová,  Kupská, Košová

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net