Elévové o uplynulé neděli na cestách

Florbalová sezona je v plném proudu a naši elévskou omladinu čekala v neděli 11.11.2018 další porce turnajových zápasů. Tentokrát to bylo trošku složitější po logistické i personální stránce.

Elévové se totiž v jeden den zúčastnili dvou turnajů ve dvou různých městech našeho kraje.

 

„Modří Krabi“ nabrali směr Jindřichův Hradec, kde pod vedením trenéra Ondřeje Havelky odehráli mimořádně úspěšný turnaj. Ve všech čtyřech odehraných zápasech kluci střelecky zářili a když se k tomu přidal i výborný výkon gólmana Lukyho Kandla, bylo z toho zcela zasloužené první místo v turnaji. Postupně poznali hořskost porážky hráči Malont, Dačic a dvou týmů J.Hradce.

Komentář trenéra Ondřeje Havelky: „Turnaj a výkon mého týmu jsem si patřičně užil, kluci si v Hradci otevřeli střelnici a zaslouženě vyhráli. Přesto nesmíme usnout na vavřínech a dál poctivě trénovat. Děkuji fanouškům za podporu.“

 


Zbylé dva týmy nabraly zcela opačný směr a vyrazily do malebného městečka Blatná. V místní sokolovně postupně naši borci po vedením trenérského tria TinavskýNovákováMetelka změřili florbalové dovednosti s domácí Blatnou a hosty z Písku a Strakonic.

„Zelení Humři“ tentokrát výsledkově nezazářili, radost z vítězství kluci okusili jen jednou, ale nedá se říci, že by hráli vyloženě špatný turnaj. Jejich největším nepřítelem byla mizerná produktivita, množství neproměněných šancí, ale snaha a bojovnost se klukům upřít nedá, prostě jednou si dole, jednou nahoře.

„Žlutí Raci“ se neukázali ve špatném světle, dvě výhry, remíza a jen jediná prohra byl slušný výsledek, který nakonec stačil na stříbrné pódiové umístění. Zlato bral tým ze Strakonic, který ani jednou neprohrál.

 

Poděkování patří všem pořadatelům a zejména našim rodičům a fanouškům, kteří svou přítomností na turnaji vytvářeli správnou florbalovou atmosféru.

 

 

Sestavy týmů:

Zelení Humři: (GK) Kratochvíl, hráči: Tinavský, Erhart, Kopecký, Bican J., Kalina, Žák, Švéda

Modří Krabi: (GK) Kandl, hráči: Fryč, Capl, Fišer,Sochacký, Křivský, Strnad, Domin

Žlutí Raci:: (GK) Krajánek, hráči: Metelka, Novák, Tomáš, Velíšek, Vaněk, Juriga, Lefan