Elévové se představili na dalším turnaji

V sobotu ráno sem se sešli elévové v hale SK Meťák na ligový turnaj. Zúčastnil se ho dva týmy domácích a dva týmy Tábora. Jako posila se mi přihlásil pan Zub a tímto bych mu chtěl poděkovat za skvělou spolupráci. Do naši sestavy byli zařazeni Trávníček Karel, Klimeš Samuel, Dudáček Václav, Paderta Adam, Závada Adam, Starčevský Samuel, Fišer Vojtěch, Tejko David, Majer Sebastian, Cuřín Matyáš, Hadrava Adam, Vávra Tomáš a Zub David. Do branky z výše vyjmenovaných se postavil Adam Hadrava a Matyáš Cuřín.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím Tygrům. Ze začátku byla naše hra nevyrovnaná a velice ospalá. Inkasovali jsme zbytečný gol již v prních minutách utkání. Po rychlém prostřídání jsme byli zpět ve hře a konec zápasu byl plně v naší režii.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti domácím Lvům. S vysokým sebevědomím z prvního zápasu jsem šli do zápasu naplno i podle toho se odvíjel začátek zápasu. Po prvních dvou minutách jsme soupeři utekli již o několik branek. Ovšem po několika chybách se zápas zdramatizoval. Díky podpoře zástupců obou týmu vznikla v hale bouřlivá atmosféra. Všechny naše formace dřely naplno a těsně před koncem byl stav vyrovnaný. Po chybě před naší brankou soupeř nekompromisně využil příležitosti a dostal se do vedení. Za mě to byl nejlepší zápas, co jsem tuto sezonu předvedli a doufám, že jich bude více.

K dalším dvěma zápasům, které jsme později odehráli, jsme si komentář řekli v šatně a dále bych je už nerozebíral.

Chtěl bych poděkovat všem, co se turnaje zúčastnili a ještě jednou panu Zubovi za přínosnou pomoc během turnaje.

(lš)

Napsat komentář