Elévové se představili ve Strakonicích

V neděli 8. 11. 2015 vyjelo naše družstvo elévů na další turnaj ČFbU, který se konal v historickém městě Strakonice. Cesta na turnaj proběhla bez problémů, počasí bylo na podzimní čas nádherné, takže nic nenasvědčovalo tomu, že bychom nemohli prožít krásné dopoledne naplněné florbalem.

Jako první se naši borci utkali s domácím týmem FBC Strakonice. Utkání mělo velmi dramatický průběh, kluci na začátku utkání byli sice duchem ještě v autobuse, nicméně zlepšeným výkonem ve druhé polovině utkání a i s trochou štěstí nakonec urvali vítězství na svou stranu.

Další tři utkání jsme již bodově vyšli naprázdno, všechny tři utkání proti nám odehráli hráči FBC Sokol Písek, kteří postavili tři družstva s názvy Lišáci, Myšáci a Žraloci. Hodně zamrzela prohra s mužstvem Myšáků, kde jsme dostali ke konci utkání dva laciné góly, které rozhodli o naší prohře. Je třeba zdůraznit, že obdržené góly nejdou jen na vrub brankářů, ale i hráči v poli na tom mají svůj velký podíl. Brankáři naopak v některých utkáních svůj tým velmi podrželi. V posledním utkání jsme sice nedokázali vstřelit ani jeden gól, ale minimálně polovinu utkání jsme předváděli velmi zodpovědný výkon, který pramenil v předzápasové důrazné domluvě od trenérského dua Placer – Havelka, nicméně Lyšáci nakonec vyhráli a i když výsledek vypadá jednoznačně ve prospěch soupeře, tak hra našich borců nebyla nejhorší a zápas se snažili odmakat naplno.

Celkově naše předváděné výkony stačili na nepopulární bramborové umístění, o které se zasloužila sestava těchto hráčů: Cuřín, Fišer, Trávníček, Kuba, Tejko, Studenovský, Přech, Zub, Starčevský, Závada, Šrámek, Knetl.

Komentář trenéra Dana Placera: „Těžko hodnotit turnaj, kde naši hráči neodmakali všechny utkání naplno, je třeba hrát každé utkání na maximum a až tohle hráči pochopí a budou si dávat pěkné přihrávky, půjde jejich hra nahoru a dostaví se ještě lepší výsledky. I tak hráčům děkuji za snahu a děkuji i rodičům, kteří podpořili naše hráče přímo v hledišti haly.“

Napsat komentář