Elévové v turnajích ovládli stupně vítězů

Sobota 7. 4. 2018 nabídla další dvě kola JLE, kdy se v akci představily všechny tři týmy elévů.

Modrý tým vyrazil na horkou půdu našeho sportovního rivala SK Meťák, kde se utkal s družstvem Tábora, Českého Krumlova a dvěma domácími týmy.

Tým pod vedením trenérského dua Vašíček-Kouba předvedl naprosto famózní výkon a bez jediné porážky zcela ovládl turnaj a po zásluze bral první místo. Tým nerozhodil ani počáteční nátlak pořadatelů, na údajně nekalé praktiky na naší soupisce. Všechny příznivce můžeme uklidnit, nic proti pravidlům Štíři nekonali. Rovněž ani malá technická závada na výstroji chytajícího Filipa Kubeše neohrozila výborný týmový výkon, korunovaný naprosto famózním skóre 36:4.

Zelený a žlutý tým změřil síly na domácí půdě v hale v Hrdějovicích, kde se proti nim postavily týmy Kaplice a dvě družstva z Písku. V turnaji ani jeden náš tým vyloženě nezklamal. Naopak oba týmy využily toho, že se Kaplici tentokrát nepodařilo dát dohromady nejsilnější sestavu a komplex Kaplice byl odbourán. Oba naše týmy Kaplici porazily a tím byl položen základ pěkného výsledku a celkového umístění v turnaji.

 

Zelený tým vedený trenérem Danem Placerem v turnaji zaváhal jen jednou, kdy se mu hrubě nepovedl zápas se Žraloky z Písku, pozdějšími vítězi turnaje. Jinak v ostatních utkáních ukázal svou sílu a zaslouženě bral stříbrnou příčku.

 

U žlutého týmu si odbyla svou trenérskou premiéru dvojice Vendy Podzimková a Víťa Strouhal a byla to premiéra více než úspěšná. Se žlutým týmem dokázali vybojovat třetí místo v turnaji, když prohráli stejně jako zelení jediné utkání. Velmi cenná byla remíza se silným týmem Žraloků, kteří patřili k favoritům turnaje.

 

Je třeba pochválit diváky a zejména štírské příznivce v hrdějovické hale za podporu a všechny zúčastněné za fair-play přístup.

Komentář trenéra Dana Placera: „ Všechny tři týmy na bedně, takže z tohoto pohledu spokojenost.Zejména turnaj v Hrdějovicích nám, ale ukázal, že je třeba neustále pracovat s hráči na zlepšení fyzické kondice, kde jsou stále rezervy. Všechny tři týmy chválím za úsilí a snahu podat v každém utkání co nejlepší výkon.“

Sestavy týmů:

Modří: (GK) Kubeš, hráči: Hajný, Vašíček, Slepička, Večerník, Kouba Jan, Kouba Jakub, Švéda

Zelení: (GK) Eliášek, hráči: Vaněk, Zítko, Fryč, Tomáš, Tinavský, Buzek, Nosek

Žlutí: (GK) Kandl, hráči: Šenkýř, Lefan, Hejda, Kalina, Smola David, Smola Jan