Hodnocení sezóny z pohledu trenéra: Jan Trnka

V posledním ze série posezónních rozhovorů jsme k pomyslnému mikrofonu pozvali trenéra žen Honzu Trnku.

Sezóna byla předčasně ukončena. Co to znamenalo pro ženy? 
Letošní předčasné ukončení sezóny bylo pro mne asi tečkou za ne zrovna šťastnou sezónou, která byla plná zranění, nesmyslně přesunutých turnajů atd.. 

Splnila sezóna tvoje očekávání? 
Určitě ne na 100%, ale plná neúspěchů také nebyla. Možná jsem si nastavil jenom o trochu větší cíl, než jsme mohli zvládnout. Letošní sezóna nám nastavila hodně překážek, ale i přesto se týmu podařilo posunout se dál. 

V loňské sezóně, jste skončili na 2. příčce. Letos sice sezóna skončila dřív, ale byli jste na 6. místě. Čím si tento rozdíl vysvětluješ? 
Díky tomu že první liga žen se nehraje turnajovým systémem, tak týmy z druhé ligy, které by mohly hrát o soutěž výš, to hrát nechtějí z důvodu velkých dojezdových vzdáleností. A tak jde úroveň druhé ligy nahoru. Letos jsme spojili ženy a juniorky, což pro nás znamenalo, že tým měl méně zkušeností v ženské soutěži, to pak rozhodovalo důležité zápasy. Nemalou příčinu na tom měla i letošní smůla s počtem zraněných hráček, které se nestíhali doléčit. Nechci samozřejmě házet vinu kolem nás. Prostě letos to úplně nevyšlo.

Co vás čeká v nejbližších měsících? Plánujete se zúčastnit i některého turnaje? 
V současné době se na tuhle otázku odpovídá špatně. Bez osobního kontaktu s týmem je to pro mě náročné.. Ženy sehrají nějaký ten přípravný zápas. Doufám, že se bude dát co nejdřív začít trénovat, na příští rok nás čeká kus práce.

Jak trávíš koronavirové prázdniny?
Mě to zatím neomezuje, dále chodím do práce a po práci trávím čas s dětmi, takže se nenudím. Akorát to hřiště mi chybí.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net