I druhé soustředění bylo úspěšně ukončeno

V noci ze čtvrtka na pátek trenéři přichystali účastníkům soustředění nemalé překvapení, když je vzali na stezku odvahy. Děti šly po svíčkách v areálu fotbalového hřiště, překonaly strach a získaly odměnu v podobě florbalového míčku.  I přes malé obavy všichni úspěšně prošli a na závěr vystrašili i samotné trenéry.

Budíček byl posunutý na později a vstávalo se velmi příjemně, jelikož nebyla rozcvička. Dopoledne bylo doslova nabité soutěžemi. V hale si hráči zazávodili na opičí dráze. Museli proběhnout slalom popředu i pozadu, válet sudy, podlézt pod gymnastickou kozou a obléct si rozlišovák, což bylo asi největším kamenem úrazu. Na hřišti byla postavena dráha podobná. Využívali se zde slalomy, atletický žebřík a gumičky na spojení nohou.

Po výborném řízku k obědu proběhlo balení zavazadel a uklízení ubytovny. Na školním areálu posléze proběhlo vyhodnocení celotýdenní etapové hry a dopoledních soutěží. Za odměnu byly pro hráče přichystané krásné ceny-štírské láhve, vlaječky, trička, podpisové kartičky hráčů české florbalové reprezentace a to nejlepší na závěr-každý tým dostal polárkový dort.

Po páté hodině odpoledne se Štíři rozloučili s Horní Stropnicí, na kterou se opět těší příští rok, a vyrazili domů do Českých Budějovic.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net