Nově utvořený tým žen se připravuje na 1. ligu

O sloučení dvou největších florbalových klubů na jihu Čech se hovořilo již mnoho let. Zejména pro ženské týmy, které se potýkaly s potížemi při naplňování kádrů, je to jediná cesta za vyššími soutěžemi na jihu Čech. Proto se oba ženské týmy na toto dlouhodobě připravovaly a již v průběhu sezony 2014/15 probíhaly pravidelné společné tréninky. „Na konci sezóny jsme nastoupili již jako jeden tým a úspěšně odehráli dvě přátelská utkání. Prvoligovou Soběslav i extraligový tým Elite Praha jsme porazili. Společný začátek lze považovat za více než úspěšný.“ řekl Radek Vobr, jeden z trenérů týmu.

Jaký je trenérský kádr a jak funguje společná práce trenérů?

Po prvotním hledání toho správného trenérského nastavení lze konstatovat, že celé sloučení proběhlo takto: Jirka Charvát z osobních důvodů (očekává první přírůstek do rodiny) požádal o dočasné uvolnění z trenérských povinností. Libor Lukš přislíbil působení i do další sezóny. Od juniorek se k trenérskému týmu přesouvá Luboš Hanšpach a dále působí na pozici trenéra žen Radek Vobr. V současnosti není stanoven post hlavního trenéra, síla je spatřována v trenérském týmu.

Jaká je účast na trénincích a jaký je plán letní přípravy?

To je malinko horší otázka. Trénujeme pravidelně v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 18:00 u všesportovní haly. Očekávali jsme, že letní přípravy se zúčastní okolo dvaceti hráček. V současnosti pravidelně chodí okolo deseti a další čtyři hráčky, které jsou mimo České Budějovice, mají individuální tréninkový plán a počítáme, že se zapojí až v průběhu letního soustředění. To je naplánováno na třetí týden v srpnu, tedy v týdnu od 17. 8. 2015.

Jaký je hráčský kádr a jaké má tým ambice v příští sezóně?

Podle původních počtů hráček v obou klubech se počítalo s A týmem v první lize a B týmem ve druhé. Bohužel počty hráček, které zaplatily zálohu, byly nízké a na dva týmy nedostačující. Proto pro hráčky, které plánovaly hrát pouze za B tým, je připravena možnost nastoupení za A tým v přátelských, pohárových a případně domácích ligových utkáních. Pokud jich bude alespoň na jednu pětku, mohou hrát zápasy za muže C. Ti hrají kvalitativně obdobnou soutěž druhé ženské lize.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net