Jaké nás čekají letní turnaje?

Tatran cup
Nejbližší ze všech turnajů je pražský Tatran cup, který se koná již tento víkend, tedy od 29.4. do 30.4. Turnaj pořádají novopečení mistři Superligy. Do akce vyšleme dva naše týmy. Elévy pod vedením Martina Mrzeny a Venduly Podzimkové. Mladší žáky v trenérské sestavě Radomil Metelka, Vojtěch Fišer a Martin Plucha.

Czech floorball champ
Další z pražských turnajů se bude konat od 6.5. do 8.5. na Jižním Městě. Turnaj je tedy pořádaný týmem Chodov. Zahrají si naše týmy přípravky, elévek a také elévů. Minulý rok si štírská přípravka přivezla stříbrné medaile.

Dragon Cup
Jeden ze dvou turnajů v našem kraji bude jihočeský Dragon cup, který pořádá FBC Došwich Milevsko v jejich milevské hale. V sobotu 13.5. budou hrát týmy přípravky a elévů a v neděli 14.5. mladší žáci.

Innebandy cup
Druhý turnaj na jihu bude budějovický Innebandy cup pořádaný týmem SK Meťák. Turnaj se odehraje ve sportovní hale a účastnit se ho budou týmy přípravky, elévů, elévek a mladších žákyň, a to od 20.5. do 21.5.

Hummel Open Game
V Brně se se uskuteční již 15. mládežnický Open Game. Do jihomoravské metropole vyrazí hájit štírské barvy hned čtyři týmy, a to mladší žáci, dva týmy starších žáků a tým dorostu. Pro kluky to bude poslední turnaj ve stejných sestavách, jako odehráli sezonu, než se definitivně překlopí kategorie. Brněnský turnaj bude probíhat od 22.6. do 25.6.

Prague Games
Jeden z největších turnajů pro mládež se koná tradičně v červenci po celé Praze. Řeč je samozřejmě o Prague Games. Letos se bude konat od 5.7. do 8.7. a účastnit se ho budou naši junioři.

Salming cup
Léto zakončí už 4. pražský turnaj v tomto seznamu. Účastnit se ho budou týmy mladších a starších žáků, účasti jiných štírských týmů jsou ještě v jednání. Turnaj je pořádaný florbalovou Spartou a bude se konat od 25.8. do 27.8.