Junioři drží třetí příčku

V neděli 5. 2. odehráli junioři na domácí půdě dva zápasy proti silným soupeřům z horní poloviny tabulky – Náchodem a Jihlavou.

FBC Štíři ČB – Florbal Náchod 3:8

V prvním zápase čekal dosud třetí Štíry druhý Náchod. I když Jihočeši vstoupili do utkání lépe a dvakrát vedli díky trefám Mušky a Melíška, tak první třetinu prohráli 2:3. V dalším průběhu utkání pak Štíři s výjimkou branky Rybky doplatili na neproměňování šancí a vyšší fyzickou vyspělost soupeře a prohráli 3:8

FBC Štíři ČB – FBŠ Jihlava 4:3

V neděli čekal náš tým juniorů náročný zápas se soupeřem z Jihlavy, který se pohybuje o příčku níže než Štíři, a proto prohra nemohla přijít v úvahu. První se v 6.minutě prosadil Muška (Rybka). O tři minuty později nás tým z Vysočiny vytrestal dvěma rychlými brankami, ale to si naši nenechali líbit a Formánek (Pátý) skóroval. Na začátku druhé třetiny vysřelil branku Rybka (Mojžíš) na stav 3:2,  ve 13. minutě „trefil zařízení” Formánek (Schreib). Ve třetí třetině jsme inkasovali poslední gól zápasu, který skončil výhrou 4:3 pro domácí Štíry.