Junioři dvakrát padli

O víkendu hrála juniorka Štírů dvě utkání.

VŠO Florbal Chodov – FBC Štíři 13:4 (2:1, 3:3, 8:0)

První je čekalo v sobotu proti Chodovu. Do Prahy se vydala okleštěná sestava, protože hrálo i mužské áčko a spousta lidí byla nemocná. Do utkání jsme vůbec nevstoupili špatně a po dvou třetinách drželi s favoritem krok, stav byl 5:4 pro domácí, bohužel ve třetí třetině došli klukům síly a favorit nás začal přehrávat a poslední třetinu vyhrál Chodov 8:0.

FBC Štíři – Technology Mladá Boleslav 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
V neděli se junioři představili na domácí palubovce proti týmu z Boleslavi. Zde byla vidět únava z předchozího zápasu, přesto štíři byli schopni Boleslav zatlačit a vytvořit si zajímavé šance. Ty ovšem nebyli schopni proměnit a po dvou třetinách jsme šli do šaten za stavu 0:5 Probuzení přišlo až ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 2:1. Zápas tak skončil 2:6. Začali jsme hrát příliš pozdě na to, abychom mohli pomýšlet na body.