Junioři přivezli z Litomyšle tři body

juniori
FBC Štíři  České Budějovice – Snipers Třebíč 3:7 (0:0,2:3.1:4)

Po první bezbrankové třetině šli Štíři dvěma slepenými góly do vedení 2:0, jeden z klíčových okamžiků přišel v závěru druhé třetiny, kdy nejprve neproměnil trestné střílení Vlček a následnou přesilovku nejen že Štíři nevyužili, ale ještě v ní inkasovali. Na začátku třetí třetiny to bylo 3:3, ale dva další góly Třebíče (z toho jeden opět při naší přesilovce definitivně rozhodly). Další dva inkasované góly jeden v oslabení a druhý do prázdné branky při power-play už byly jen důsledkem riskantní hry a pokusu něco udělat s výsledkem.

Branky Štírů: Vlček, Svintek(Šefrna), Caha (Vlček).

FBC Štíři  České Budějovice – FBŠ Jihlava 7:4 (0:1,2:1,5:2)

Soupeř na začátku zápasu ujal vedení a stav 0:1 vydržel téměř do poloviny zápasu. Šance byly na obou stranách, víc jich měli Štíři.  Pak se Štírům naskytla opět možnost trestného střílení, které neproměnil Caha, neúspěšná byla i následná přesilovka, následně hráli Štíři oslabení a v něm vyrovnali. Další přesilovka přinesla Štírům vedení 2:1. Dokonce třetiny bylo srovnáno na 2:2. Dva góly na začátku třetí třetiny a stav byl 3:3 stejně jako v prvním zápase. Pak to tam Štírům napadalo a povedlo se zužitkovat střeleckou převahu.

Branky Štírů: Caha (Vacek), Perek(Podlaha), Vlček (Svintek), Caha (Vácha), Pražák (Caha), Vlček (Vacek), Vacek.

Sestava Štírů: Procházka, Vališ –Pražák, Podlaha, Perek, Vlček, Vácha, Schreib, Vacek, Caha, Šefrna, Svintek.

Po dnešním turnaji asi budeme muset vypsat konkurs na exekutora samostatných nájezdů.