Juniorky přivezly z Prahy 6 bodů

V sestavě decimované zraněními a nemocemi vyrazily juniorky do Radlic, kde se utkaly s Kanonýrkami z Kladna a regionálními soupeřkami ze Světlé nad Sázavou.

V prvním utkání juniorky jasně přehrály Kladno, které na tom, co se hráček do pole týče, bylo ještě hůře. Štírky se prezentovaly kombinačním florbalem, ze kterého vzešla spousta krásných branek.

Druhý duel, to už byla jiná káva. Světlá se prezentovala velice aktivním a fyzickým florbalem. Nicméně první šance byly na štírských holích. Ty ale zůstaly po hříchu neproměněny. A tak se o slovo přihlásila Světlá, která Štírky zmrazila dvěma přesnými zásahy v rozmezí 10 sekund. Ne ne, to nás ale nezlomí! Naše holky kontrují dvěma góly ve 30 vteřinách. Přetahovaná v první třetině skončila smírně 3:3. Druhá perioda přinesla tuhý boj o každý míček. Skóre se posunulo na každé straně o jednu vstřelenou, resp. inkasovanou branku, platil stav 4:4. Rozhodnout měla poslední část. Ta byla v podání Štírek parádní. Společným úsilím a týmovým výkonem si došly pro vítězství 9:5 a zaznamenaly již desáté vítězství v této sezoně!

Komentář trenéra Jakuba Junga: “Dovolím si hodnotit jen druhý zápas. Před holkama smekám za výkon ve třetí třetině. V tomto nelichotivém počtu toho spoustu odběhaly a odbojovaly. Při vší úctě k soupeři si troufám říci, že jsme byli i florbalovější a zvítězili zaslouženě. Marodům přeji brzké uzdravení, chybíte nám!”

Sestava: Plávková, Procházková, Kořenská, Bícová, Kaňková, Langrová, Podzimková, Robenhauptová, Kupská