Juniorky přivezly z Prahy 6 bodů

V sestavě decimované zraněními a nemocemi vyrazily juniorky do Radlic, kde se utkaly s Kanonýrkami z Kladna a regionálními soupeřkami ze Světlé nad Sázavou.

V prvním utkání juniorky jasně přehrály Kladno, které na tom, co se hráček do pole týče, bylo ještě hůře. Štírky se prezentovaly kombinačním florbalem, ze kterého vzešla spousta krásných branek.

Druhý duel, to už byla jiná káva. Světlá se prezentovala velice aktivním a fyzickým florbalem. Nicméně první šance byly na štírských holích. Ty ale zůstaly po hříchu neproměněny. A tak se o slovo přihlásila Světlá, která Štírky zmrazila dvěma přesnými zásahy v rozmezí 10 sekund. Ne ne, to nás ale nezlomí! Naše holky kontrují dvěma góly ve 30 vteřinách. Přetahovaná v první třetině skončila smírně 3:3. Druhá perioda přinesla tuhý boj o každý míček. Skóre se posunulo na každé straně o jednu vstřelenou, resp. inkasovanou branku, platil stav 4:4. Rozhodnout měla poslední část. Ta byla v podání Štírek parádní. Společným úsilím a týmovým výkonem si došly pro vítězství 9:5 a zaznamenaly již desáté vítězství v této sezoně!

Komentář trenéra Jakuba Junga: “Dovolím si hodnotit jen druhý zápas. Před holkama smekám za výkon ve třetí třetině. V tomto nelichotivém počtu toho spoustu odběhaly a odbojovaly. Při vší úctě k soupeři si troufám říci, že jsme byli i florbalovější a zvítězili zaslouženě. Marodům přeji brzké uzdravení, chybíte nám!”

Sestava: Plávková, Procházková, Kořenská, Bícová, Kaňková, Langrová, Podzimková, Robenhauptová, Kupská

 

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net