Juniorky si přivezly z Prahy skalp dosud neporažené Plzně

V neděli vyrazily juniorky k poslednímu turnaji v základní části do haly Hlubočinka na okraji Prahy.
V prvním zápas čekal druhý Benešov, který do zápasu nastoupil aktivněji než my. Našim hráčkám se první a druhé třetině nedařila kombinace směrem dopředu, měli jsme minimum šancí a když na konci druhé třetiny minula Gabča Kaňková prázdnou branku vypadalo to s naší produktivitou dnes velmi špatně.. Stav na světelné tabuli po dvou třetinách 2:0 pro Benešov. Do třetí třetiny se rozhodli trenérky Jana Trnková a Eliška Tibitanclová pro změnu v sestavě a proházeli útočné trojice. Tento tah se ukázal, jako ideální. Během první minuty třetí třetiny srovnáno na 2:2, když se  z půlky trefila Karolína Hrubá a během dalších třiceti sekund Vendy Podzimková. Celou třetí třetinu byly Štírky výrazně lepší než soupeř a tak po další trefě Káji Hrubé a Terky Tröschlerové skončil zápas 4:2 pro Štírky.
Do druhého zápasu nastoupily juniorky proti dosud neporažené Plzni. Již ve dvacáté druhé vteřině vstřelila Plzeň první gól. Odpověď našich hráček byla velmi rychlá, druhá minuta a po krásné kombinaci srovnáno z hokejky Gabči Kaňkové. Hráčky Plzně od začátku zápasu hrály velmi tvrdě. Bohužel již ve třetí minutě po jednom střetu u mantinelu odkulhala na střídačku s výronem obránkyně Maruška Procházková. Do obrany se přesunula Adéla Robenhauptová a do útoku zbyly pouze dvě hráčky na střídání. Celá první třetina byla velmi vyrovnána a tak skončilo i skóre 1:1. Do další třetiny nastoupily juniorky soustředně s napadáním nejisté obrany Plzně a odměnou jim byl gól v první minutě, kdy Štírky poslala do vedení Gábina Kaňková. Plzeň ve dvacáté minutě srovnala na 2:2. Minutu na to vstřelila krásný třetí  gól Gábina Kaňková. Do třetí třetiny nastoupily oba týmy ofenzivně, krásné útočné akce byli vidět na obou stranách hřiště. Obrana Štírek a gólmanka Terka Mlezivová, ale nepustily za svoje záda ani jeden míček. Góly padaly už pouze do plzeňské branky z hokejky Katky Bícové, která vstřelila nejprve gól po krásné kombinaci na 4:2 a  při powerplay Plzně vypíchla balon obráncům a vstřelila poslední gól zápasu na 5:2.
Juniorky ukončily základní část díky šesti bodům na 2. místě. Předvedly skvělý týmový výkon, kdy všechny hráčky nechaly na hřišti maximum. Důležitým faktorem byl i skvělý výkon gólmanky Terky Mlezivové, která byla velkou oporou celého týmu.
ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net