Kraví hora zdolána i na druhém soustředění

Třetí den soustředění štírské mládeže v Horní Stropnici začal budíčkem v 8 hodin. Po něm následovala snídaně a bodování pokojů. Během dopoledního programu vyrazili hráči a hráčky v rámci etapové soutěže na pochod. Každý tým měl vytyčený jiný cíl. A tak Štíři zamířili do Hojné i Dobré Vody, Terčina údolí a tým holek vyšlapal na Kraví horu. Dívky díky nejdelší trase dorazily na oběd s mírným zpožděním. Polední klid opět účastníci soustředění strávili sledováním filmu či odpočinkem na pokojích.

Odpoledne za mírného deště následoval přesun do haly, kde se hráči opět zdokonalovali v individuálních činnostech a hře. Tým dívek, který bydlí na základní škole s tělocvičnou, se nikam přesouvat nemusel a dívky se tak mohly věnovat o to více florbalu. Dokonce ve hře dva na jednoho dokázali porazit trenéra Honzu Novotného.

Na večer byla v rámci celotáborové soutěže přichystána velmi atraktivní hra, která všechny hráče velmi bavila. Úkolem chlapeckých týmů bylo proběhnout územím dívek, které měly zavázané oči, a posbírat co nejvíce drátěnek. Na základě získaných bodů poté měly všechny týmy právo volby odpovídajícího počtu políček v tajence, jejíž vyluštění je závěrem etapové hry. Zatím tajenku nikdo nevyluštil a tak všichni šli do postelí s vědomím, že další den zkusí získat co nejvíce bodů k odhalení tajenky.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net