Letos předposlední ,,Kdo hraje florbal nezlobí“

V sobotu posledního listopadu jsme měli na programu další turnaj. Na tomto turnaji jsme měli připraveno několik novinek. Prvně v celé historii těchto turnajů byly 2 hřiště vybaveny velkými brankami. V nich se kromě tradičních brankářů představili i brankáři našeho dorosteneckého týmu. Ti se zároveň představili na hřišti nejmenších hráčů a to v souboji o „krále střelců“. Pomyslné koruny krále střelců nakonec dosáhli všichni střelci a zaslouženě si odnesli sladkou odměnu.

Výše zmíněné novinky byli příjemným zpestřením a určitě je budeme chtít ještě někdy v budoucnu zopakovat. K vidění však jako vždy byl vidět tvrdý souboj mezi hráči a děrovaným míčkem. Ten i tentokráte vyhráli hráči a hráčky.

 

Tento souboj si nenechali ujít hráči mužského A týmu kteří po tomto turnaji nastupovali ke svému domácímu utkání s Havlíčkovým Brodem. Nezapomněli však naše nastupující florbalové hvězdy ocenit. Ceny jim na konci předali Kapitán A týmu J. Tomšíček se svým zástupcem M. Kudláčkem.

 

Další turnaj je na programu 14. prosince od 11 hodin. Ten opět bude speciální, protože se bude jednat o turnaj s nádechem Vánočních překvapení.

(jn)

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net