Slepička: ,,Nesmíme druhou půli podcenit“

Po sobotním 11. kole bude mít za sebou štírský A-tým přesně polovinu letošní 2. ligy. Ačkoliv krom něj a jeho soupeře, Orla Přelouč, všechny ostatní týmy již 11. kolo odehrály, Štírům i tak patří v tabulce první místo. Díky zaváhání Jihlavy, která uplynulý víkend nezískala ani bod mají šanci navýšit svůj náskok na momentálně druhý Žďár až na pět bodů! Na naše otázky tentokrát odpovídal další letošní nováček, respektive štírský navrátilec Marek Slepička.

Marek Slepička

Marku, asi jsi Štíry sledoval, i když jsi za ně zrovna nehrál. Napadlo tě tedy, nebo jsi čekal před začátkem sezony, že vám bude po její polovině patřit první místo, a to celkem jednoznačně?

Výsledky Štírů za ty dvě sezóny, co sem byl pryč, jsem sledoval a hrozně jsem jim fandil. Je vidět, že kádr je velice vyrovnaný a podle mne má jak výkonnostně tak i herně na vyšší soutěž než je 2. liga. Naše stávající pozice v tabulce pro mne tedy není žádným překvapením. Doufám, že tu první příčku obhájíme i v té druhé půli.

Nyní Vás tedy čeká poslední zápas v roce 2013 proti Přelouči. Jak to vidíš dál ve druhé půlce sezony? A prozradíš, jestli je něco, na co se zaměříte v trénincích během více než měsíční pauzy?

Nesmíme druhou půli sezóny podcenit a o pauze se intenzivně připravovat. Myslím si, že to bude klíčem k obhájení prvního místa z první poloviny sezóny. Zaměření tréninků se podle mne nijak nezmění.

Co bys vzkázal a jak bys pozval fanoušky a příznivce na zápas s Orlem Přelouč, který je na více než měsíc poslední na domácí palubovce?

Přijďte se na nás podívat, protože lepší florbal v Jižních Čechách neuvidíte!

A samozřejmě i tipovací otázka: Kolik gólů podle tebe celkem v zápase padne?

14 branek (10:4)

(mř)

Napsat komentář