Modrá je dobrá!

A-tým Štírů v sobotu večer v utkání s TBC Králův Dvůr představil nové dresy model 2018. Modro-bílá kombinace navazuje na klasické štírské barvy, jak je známe například z loga, a vhodně doplňuje zeleno-černý dres. Trenýrky zůstávají černé pro obě sady. Autorem grafického návrhu je opět Pavel Kubeš.

Muži v těchto dresech budou nastupovat už v závěru sezony 2017/2018, pro ostatní týmy se pak stanou oficiálními od sezony 2018/2019. Každý hráč a hráčka tak bude mít dva dresy. „V jaké barevné kombinaci budou následně týmy nastupovat bude na trenérech, ale aspoň to odbourá, že někdy nastupujeme v rozlišovácích. Hodit se to budou také při turnajích OFL a trenérům to může pomoci i na trénincích v lepší orientaci,“ uvedl prezident klubu Jiří Kratochvíl.

Doplnil, že klub tím plní plán, který si před dvěma roky ohledně dresů dal. „Každé dva roky bychom chtěli obměňovat vždy jednu sadu dresů. To znamená, že každý dres bude aktuální vlastně čtyři roky. U dětí je to na hranici, kdy hráč či hráčka vyroste a potřebuje stejně nový. Dalším důvodem je, že se nám daří získávat nové partnery a je důležité mít na všech dresech ty aktuální. A v neposlední řadě chceme být moderní klub, který sleduje trendy, což by se mělo odrážet i v dresech, ve kterých nastupujeme,“ vysvětlil Kratochvíl.

Nové dresy mohou členové klubu objednávat ve Sportu15 na Mariánském náměstí. Cena modrého dresu (bez trenýrek) je 550 Kč, s trenýrkami 850 Kč.

2018-02-03 FBC Štíři A /Králův Dvůr /NLZ 19K /DRESY 2018