„Mohl bych hrát pořád“, tvrdí Zdeněk Valdauf

Štírský A-tým letos čeká již jen liga, a do konce kalendářního roku 2013 z ní zbývají již jen 2 zápasy, oba na domácí půdě. Ten první se odehraje již tuto sobotu netradičně od 15:30, kdy do Sportovní haly dorazí exprvoligový Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod. Zdali je pro něj menší počet zápasu kladem či naopak, i jak vidí následující utkání, jsme se tentokrát zeptali obránce Zdeňka Valdaufa.

Zdeněk Valdauf

V úterý pro vás skončil letošní pohár. Pokud pomineme, že jste z něj vypadli, a vezmeme ho prostě jen jako další zápasy, jsi rád, že se teď už můžete soustředit jen na ligu, kterou máte rozjetou moc dobře? Máš raději volnější program nebo větší množství zápasů?

Jak říkáš, když pomineme, že jsme vypadli a můžeme se jen soustředit na ligu, tak to je určitě plus, přece jen liga je priorita číslo jedna. Čtvrtfinále poháru byla už jen taková třešnička na dortu, kde jsme nabrali zkušenosti, které určitě využijeme v lize. Já osobně mám rád větší množství zápasů… mohl bych hrát od rána do večera 🙂

Již jednou jste se letos utkali s týmem, který ještě loni hrál 1. ligu. Byl jím Žďár nad Sázavou, a vy jste ho tehdy na jeho domácím hřišti přehráli 10:8. Stejné je to i s Havlíčkovým Brodem, ale ani jemu se nedaří stoprocentně a je o tři body za Žďárem na pátém místě. Byl podle tebe znát nějaký výraznější rozdíl mezi hrou exprvoligového týmu, oproti „tradičním“ druholigovým družstvům? A myslíš si, že tomu tak bude i tentokrát?

Tak rozhodně tam znát rozdíl je a to ve zkušenostech. Havlíčkův Brod je zkušený tým, už něco v první lize odehráno má a tak to bude velice zajímavý a těžký zápas, jen bohužel pro Havlíčkův Brod z Budějovic se body nevozí!

Co bys vzkázal a jak bys pozval fanoušky a příznivce na sobotní zápas s Brodem?

Nevíte co o víkendu ? Chcete vidět nejlepší florbal na jihu Čech ? Vidět spoustu gólů ? Přijďte se podívat a podpořit domácí borce ve velice důležitém zápase proti exprvoligovému celku a pomoci tak týmu udržení luxusního náskoku v lize.

A na závěr i tipovací otázka: Kolik gólů podle tebe dohromady v zápase padne?

17 (11:6)

(mř)

Napsat komentář