Posledni zápas roku

Posledni zápas roku s Kladnem jste zvládli a zvítězili 7:5. Jak bys utkání zhodnotil?
My jsme do utkání nevstoupili dobře, soupeř byl lepší a hodně nám zatápěl. Naštěstí jsme inkasovali jen dvě branky. Od druhé třetiny jsme šli hodně nahoru, už tam jsme mohli zápas překlopit na naší stranu. Což se nám podařilo až v závěru třetí části.

Jaký byl klíčový moment pro vývoj utkání?
Za mě to byly asi nestandardní, respektive standardní situace. Věděli jsme, že Kladno bude na míčku silnější. To jsme soupeři nechali. Chtěli jsme být trpěliví a počkat si na naše příležitosti, které jsme tentokrát řešili většinou správně. Velký dík patří našemu fanclubu, který nás po celou dobu podporoval a hodně se přičinil, že jsme utkání zvládli s konečným výsledkem 5:7.

Jaký budete mít teď program?
Tento týden si odpočineme. Sezona je pro všechny extrémně náročná a zápas na Kladně byl pro řadu hráčů za hranou. V příštím týdnu se vrátíme do tréninkového režimu.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?
Chtěl bych poděkovat všem, kteří nás v roce 2022 podporovali. Hlavně mojí rodině a kolegovi Jirkovi. Díky za vše, vy víte. Zároveň bych rád všem popřál klidné vánoční svátky a do nového roku jen to nejlepší.

Foto: https://www.flickr.com/photos/kanonyrikladno/albums/72177720304531874

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net