Přípravka ovládla domácí turnaj, elévky třetí!

Na turnaji přípravek, kterého se účastní i elévky Štírů a Milevska, se našim celkům velice dařilo. V konkurenci osmi celků přípravka dokráčela až do finále, které jasně ovládla. Elévky navíc vybojovaly bronz!

Komentář trenéra přípravky Ludvíka Šibřiny:

„V neděli nás čekal první ligový start našich přípravkářů a vyšel nám perfektně. Díky plnému nasazení všech hráčů jsme se probojovali až do finále, které jsme naprosto ovládli a zaslouženě vyhráli celý turnaj. Chtěl bych poděkovat všem hráčů, kteří se zúčastnili za obrovskou bojovnost a zápal pro hru. Také mě velmi potěšila konečná bilance 17 vstřelených gólů a 5 inkasovaných. Doufám, že se v co největším počtu dopravíme 19.11 do Milevska a potvrdíme zde svoje umístění na čele tabulky.“

Komentář trenérky elévek Romany Březinové:

„V letošní sezóně bylo poprvé v historii klubu přihlášeno do soutěže samostatně také družstvo ELÉVEK (loni hrály elévky společně s týmem Malont).

I přesto, že počet holek zatím není velký, svou dravost a zapálení do hry předvedly v neděli 22.10. na prvním ligovém turnaji ve SH Č. B.  Při zápase s FA Č.B. , který byl pro ně „křest ohněm“ se z počátku spíše rozkoukávaly. To ale netrvalo dlouho a během chvilky nasypaly 5 gólů do soupeřovy branky. Zápas skončil 5:0 v náš prospěch.

Jako největší úspěch považuje zápas proti týmu TJ Hraničář Malonty (finalista turnaje), který nás co do počtu hráčů  téměř 3x převýšil. Byl to velice vyrovnaný boj,  který  skončil rozdílem pouze jedné branky ve prospěch soupeře (6:5). Holky stál hodně sil. Jejich hráčské srdce ale nedovolilo polevit a v následujících dvou zápasech opět zvítězily. S týmem FBC Došwich Milevko 6:1 a s týmem FBC Strakonice 2:1 a vybojovaly třetí místo

Z turnaje holky odcházely nadšené a už se těší na další…. a o tom to je!“