První soustředění úspěšně zakončeno

Na poslední den soustředění starších žáků v Horní Stropnici byly pro hráče připravená dvě přátelská utkání. V pátek totiž začalo ve Stropnici soustředění i pro klub z Malont. Před prvním duelem si Štíři nejprve rozebrali na videu zápas hráči versus trenéři a poté se již přesunuli do haly. Ze začátku vyrovnaný zápas nakonec dovedli českobudějovičtí hráči do pohodlného vítězství.

Poté následoval oběd, na kterém se místní restaurace rozloučili se Štíry výbornou svíčkovou. Zároveň na obědě proběhlo vyhlášení vítězů etapové soutěže. Tu ovládl tým Chilli Pampers, který jako první uhádl tajenku, která zněla „Vyhrajeme Prague games.“ Dále již zbývalo sbalit věci a připravit se na další zápas, ve kterém již hráčům po pěti dnech tréninků docházely síly. I přesto dokázali nakonec v utkání opět zvítězit. Nakonec obdrželi všichni hráči účastnická trička a v 17:00 nasedli Štíři do autobusu a vydali se domů.

Další soustředění začíná 11. července opět v Horní Stropnici, kterého se zúčastní přípravka, elévové a dívky. Ještě předtím (5. – 9. 7.) čeká Štíry Prague games.

Napsat komentář