Štíři lídra nepřekvapili. Jak to viděl trenér?

Na půdě lídra soutěže jste byli po první třetině ve vedení, nakonec jste ale prohráli 6:2. Kdy se zápas lámal ve váš neprospěch?
Asi až ve třetí třetině, kdy nám soupeř odskočil o tři branky. Tam jsme věděli, že už to bude hodně těžké.

S jakým herním plánem jste do utkání šli?
Věděli jsme z čeho soupeř bude hrozit a minimálně polovinu zápasu jsme hráli v tomto směru velmi dobře. Abychom utkání dovedli do vítězného konce potřebovali bychom proměnit alespoň některé z našich šancí, kterých bylo v utkání rozhodně více než na dvě vstřelené branky.

Prohráli jste druhé utkání v řadě, co to znamená v tomto směru?
Prohry nás samozřejmě mrzí. Vzhledem k průběhu utkání s Ústím a Butchisem jsme mohli na body pomýšlet. Je třeba mít ale na paměti, že jsme hráli s 1., respektive 2. týmem tabulky a herně jsme určitě nepropadli ani v jednom utkání. Zbytek sezony máme ve svých rukou a poslední slovo jsme ještě něřekli.