Štíři vybojovali na Prague Wheel open stříbro

I počtvrté za sebou se handicapování Štíři, jako jediný český celek, vrátili z mezinárodního florbalového turnaje Prague wheel open s medailí. Po předloňském zlatu a loňském bronzu si tentokrát českobudějovičtí florbalisté na vozíku vezou z Prahy stříbro. Na turnaji se našel jen jeden tým, který byl lepší. Švédský celek Nacka HI prošel turnajem bez zaváhání a vrátil Štírům únorovou porážku z domácího turnaje v Malmö.

„Švédi vyhráli zaslouženě. V současné době hrají nejlepší florbal na světě a potvrdili to i nyní. U nich jsme je porazili jen díky mimořádně disciplinovanému výkonu a taky nám přálo štěstí,“ říká s uznáním útočník českobudějovických Štírů Zbyněk Sýkora. Švédové hodně toužili po vydařené odvetě a na turnaj do Prahy přijeli skvěle připraveni. „Po finálovém zápase nám hráči Nacky děkovali za vydařenou odvetu a byla na nich vidět úleva,“ potvrzuje Sýkora.

Štíři se na turnaji utkali se Švédy hned dvakrát. Kromě finále se oba celky potkaly i v základní skupině A a tým Nacka HI byl opět úspěšnější. Vyhrál 6:1. Další zápasy už Jihočeši zvládli a porážku utrpěli až v závěrečném finále. Zbyněk Sýkora přiznává, že skupina, ve které Štíři hráli, byla jednodušší. „My a Nacka jsme byli jasnými favority. Plzeň, tým Švýcarska a EU elites byly papírově slabšími soupeři. To druhá skupina byla mnohem vyrovnanější a situace tam byla zamotaná až do konce,“ vrací se na začátek turnaje hráč Štírů. V play off už se ale Jihočeši pořádně zapotili. Ve čtvrtfinále zdolali nejtěsnějším rozdílem 3:2 holandský Haag88.

„To byl rozhodně nejdůležitější duel turnaje. Vyřešil otázku, jestli do nejlepší čtyřky patříme či nikoliv,“ přibližuje typické dilema všech čtvrtfinálových klání Sýkora. V semifinále porazili českobudějovičtí florbalisté vítěze skupiny B Sosnowiec Wheel Wolf 3:1 a finále proti Švédům už si Jihočeši, jak říká Zbyněk Sýkora, zahráli za odměnu. „Moc se mi líbilo, jak náš tým po celý turnaj fungoval, i to jak se předvedli nováčci, pro které to byla skvělá zkušenost. Kvůli pracovnímu zaneprázdnění dorazil jen na jediný zápas náš první brankář Jirka Němec. V semifinále proti Polákům nám ale moc pomohl a toho si velmi vážím. Jinak nováček mezi třemi tyčemi Vašek Paclík ho v ostatních zápasech nahradil znamenitě,“ chválí oba brankáře Zbyněk Sýkora.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net