Třetí den soustředění

Po probuzení následovala klasická rozcvička, starší se proběhli kolem školy, poté si zahráli házenou. Mladší se přesunuli, kam jinam než na hřiště u školy, kde si vyzkoušeli rugby, naštěstí se nikdo nezranil.

Poté starší čekal program v hale. Pilovali se indivinduální umění hráčů. Pak následoval další turnájek. Tým Nou čips posilnění Lukášem Malým si vybojoval vítězství. Mladší u školy trénovali osobní souboje. A v hale florbalové dovednosti.

K obědu jsme si dali kuřecí pláteček s bramborem. Gastronomickou pochoutku bych ohodnotil pouze dvěma body z deseti.

Po jídle následoval u některých nejoblíbenější část dne, polední klid. Odpočinku využili hlavně trenéři. Hráči si lámaly mozkové závity při šachách.

Odpoledne se opět obě skupiny vyměnili. Starší šplhali na laně nebo se venku věnovali skoku do dálky a baseballu. Mladší se věnovali herním cvičením v hale. K svačině nám dvě maminky přivezly skvělou buchtu.

Svíčková k večeři, která byla mnohem lepší než oběd. Poté jsme sledovali napínavý závěr zápasu Španělska s Ruskem.

Večerní program u mladších zahájila debata o cílech a vizích klubu. Starší mezitím kopali penalty nebo zkoušeli fotbalové standartky, kde se skvělým přímákém blýsknul Kuba Jung.
Večerní hra v podobě lovu na lístečky, který byl ztížení vybíjením hráčům. Třetí indicii získali u mladších Borci a u starších Žíněnky.

Po slupnutí druhé večeře se všichni uložili ke spánku.