Václav Hejplík před Pelhřimovem

V úterním zápase proti brněnským buldokům vstřelil 5. gól, který znamenal pro Štíry naději v podobě snížení na jednobrankový rozdíl. To však bylo ze strany domácích vše a hosté zvítězili 7:5. Již toto úterý ale čeká štírský A-tým další zápas čtvrtfinálové skupiny Poháru České Pojišťovny, tentokrát proti soupeři z 1. ligy. Před utkáním s Pelhřimovem jsme vyzpovídali právě Vencu Hejplíka.

Václav Hejplík

Dodatečně ti gratuluji k narozeninám, které jsi oslavil ve čtvrtek.  Dva dny před tím sis v zápase proti Buldokům připsal tři kanadské body za asistenci a dva góly. Dá se tedy říct, že sis tím nadělil pěkný narozeninový dárek 🙂 Jaký to byl pro tebe pocit skórovat proti týmu z extraligy?

Díky za gratulaci. Nebyl to můj první gól proti extraligovému týmu, už jsem věšel s Future, když jsme s nimi hráli pohár. Proti Brnu to byl ale větší zážitek, navíc se mi to povedlo neskutečně trefit.

Již v úterý vás čeká další soupeř, tentokrát prvoligový Pelhřimov. Co od soupeře a zápasu čekáš?

Soupeře známe, přišel jim jeden dobrý hráč, další zase odešel, takže kádr budou mít pořád na stejné úrovni. My víme, že když budeme hrát koncentrovaně, tak je dokážeme porazit.

Co bys vzkázal a jak bys pozval fanoušky a příznivce na zápas proti Pelhřimovu?

Přijďte nás podpořit stejně jako proti Buldokům. Nezklameme ani vás ani sebe a podáme nejlepší výkon, jaký umíme.

A nakonec tradiční tipovací otázka.  Kolik gólů podle tebe celkem v zápase Štíři-Pelhřimov padne?

Padne 13 gólů.

Díky a přeji stejně přesnou mušku jako proti Buldokům.

(mř)

Napsat komentář