Ženy zvládly domácí turnaj bez porážky

V sobotu nastoupily ženy k prvnímu domácímu turnaji. V zápase od 9.00 hod je čekal B tým Jihlava, Žďár, který vstoupil do zápasu ve velmi rychlém tempu. V první třetině byla většina Štírek ještě myšlenkami v posteli a předvedená hra byla plná nepřesností. Ve druhé a třetí třetině Štírky postupně začly hrát kombinačně, hra se vyrovnala a na konci zápasu bylo na tabuli spravedlivé skóre 3:3.

V druhém zápase čekal Štírky soupeř z Jindřichova Hradce. Od začátku zápasu udávaly Štírky tempo hry a po dvou třetinách svítil na tabuli výsledek 4:1. Ve třetí třetině v rozmezí dvou minut se Štírky nechaly zatlačit a dostaly dva góly. Po oddechovém času se vrátil klid do hokejek a Karolína Hrubá krásnou střelou tahem vymetla pavučiny v levém rohu Hradecké branky. Výhra 5:3 byla rozhodně zasloužená.

Skvělé odehráli obě utkání juniorky Nela Kratochvílová a Karolína Hrubá a jako již tradičně výborně zachytala opora týmu Kristýna Petržalová.