Změny v A-týmu mužů

V průběhu letní přípravy se v A-týmu událo několik změn. Do nové sezóny tedy vstoupí lehce obměněný kádr s novým kapitánem Janem Králíkem.

Příchody

Michal Měřička
Do vrcholového florbalu se Michal vrací po dvouleté přestávce. „I přes dlouhou pauzu patří Měřa k nejlepším hráčům v kraji a pro tým bude velkou posilou,“ prozradil trenér Lukáš Malý.

Radek Kulhan
Po dvouletém hostování Rádi v našem klubu jsme se dohodli s Florbal Dačice na přestupu. Fanoušci se tak mohou těšit na výkony Radka i v nové sezóně.Tomáš Hanák
V loňské sezoně patřil k oporám našich juniorů, i přestože byl věkem ještě dorostenec. Nyní si po příchodu do juniorů vybojoval místo i v sestavě A-týmu.


Daniel Drobiš, Jan Procházka
Spolu s Tomášem patřili k hlavním pilířům loňských juniorů. Nyní po přesunu do mužů budou pevnými hráči A-týmu.

Jan Staněk, David Chvosta
Oba hráči původem ze Strakonic, kteří přišli do Štírů v loňské sezoně, se rozhodli i nadále hájit štírské barvy.

Odchody

Radek Hanák
Díky skvělé loňské sezóně si vysloužil pozvánku od superligových Black Angels, oba kluby se však dohodly na střídavém startu, takže Radek může hrát i za Štíry.

Kryštof Bučok
Po jedné sezóně odchází z pracovních a studijních důvodu do Čelákovic hrající Národní ligu, kde bude působit na střídavý start. V případě potřeby může tedy nastoupit i za Štíry, ale primárně bude hrát v Čelákovicích.